Last minute valentínske darčeky pre neho aj pre ňu – až 10 % zľava

Last minute valentínske darčeky pre neho aj pre ňu – až 10  % zľava

Valentínske prekvapenia pre neho aj pre ňu – čím obdarovať svoju polovičku?

Ak aj tento rok chcete svoju lásku potešiť hodnotným darčekom, ktorý jej vyčaruje úsmev na tvári na Valentína, ale tešiť sa z neho bude každý deň v roku, poobzerajte sa po šikovnom pomocníkovi pre dokonalý vzhľad. Ženám aj mužom záleží na tom, ako vyzerajú, a keďže vedia, že každodenne je čo vylepšovať, ocenia pomocníka, ktorý im v tejto snahe hravo pomôže. Tradičná slovenská značka elektrospotrebičov Orava si teraz pripravila pre všetkých zaľúbencov Valentínsku akciu – na všetky dostupné produkty v kategórii Krása ponúka až 10 % zľavu pri nákupe v e-shope www.orava.eu. Stačí pri online objednávke zadať zľavový kód: Valentin21. Táto Valentínska akcia Oravy trvá až do nedele 14. 2. 2021 vrátane.

4x must-have tip na valentínsky darček pre ňu

Vybrať svojej láske môžete šikovného pomocníka spomedzi fénov, kulmofénov, žehličiek na vlasy aj produktov pre starostlivosť o pleť. K must-have vychytávkam posledného roka patrí ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1, ktorá pri očiste jemne vibruje a je niekoľkonásobne účinnejšia ako manuálne čistenie pleti. Okrem odstránenia odumretých buniek, mazu, baktérií a toxínov pokožku aj vymasíruje a prežiari ju do krásy. Rovnako účinný je aj silikónový čistič pleti Orava Venere, ktorý jemne, avšak veľmi efektívne zbaví pleť nečistôt, postará sa o hĺbkovú očistu pleti, poskytne jej potešenie z peelingu, mikromasáž a aktivuje ju do krásy. Na každodennú úpravu vlasov vašej nežnejšej polovičky je ako stvorená žehlička a kulma na vlasy 2 v 1 Orava Tenera, ktorá má keramické platne novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov aj pri častom používaní. Až 5 rôznych násadcov na úpravu vlasov má vo svojom arzenáli pre dokonalý účes multifunkčný kulmofén Orava KF-300, s pomocou ktorého si vaša láska vyčaruje hoci aj každý deň iný účes. Nadýchaný objem, husté kučery, jemne zvlnené pramene či dokonale vytvarovaný účes – to všetko zvládne žena vášho srdca aj v pohodlí domova bez toho, že by musela navštíviť kadernícky salón.

3x must-have valentínsky darček pre neho

Ani muži v starostlivosti o svoj vzhľad nezaostávajú. Hoci sa snažia tváriť ležérne, ako by im to žily netrhalo, všimnite si, ako sa v kúpeľni dôkladne skúmajú. Každý nadbytočný chĺpok musí preč, každý vlas by mal sedieť na svojom mieste. Muži ocenia pomocníka, ktorý má superschopnosti a zvláda multitasking – takým je napríklad multifunkčný strihač 5 v 1 Orava EasyOne, ktorý poskytuje dokonalú starostlivosť o telo, tvár aj vlasy. Má až 5 rôznych nadstavcov, vďaka ktorým si vaša mužnejšia polovička ľahko oholí bradu aj telo, ostrihá vlasy, pristrihne chĺpky v nose aj ušiach.  Pracuje nasucho aj na mokro, po použití sa dá ľahko umyť pod tečúcou vodou, takže vašej láske dlho vydrží v tip-top stave. Šikovnou vychytávkou do každej pánskej kozmetickej taštičky je aj akumulátorový zastrihávač ušných a nosných chĺpkov Orava Gladius, dizajnovaný v tvare elegantného pera. Osobným holičom vášho muža sa môže stať nabíjateľný strihací strojček Orava VS-412 A, ktorý na jedno nabitie pracuje až 50 minút, má nože z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hoci pracuje ako profesionál, jeho obsluhu zvládne aj v pohodí domova každý chlap.

Orava vám prajem veľa úspechov v láske a radosť z každého spoločného okamihu!
www.orava.eu