Grilovačka na elektrickom grile je zábava!

Airy 2 vám postráži zdravý jedálniček
so zachovaním neodolateľnej chuti jedla.

O zdravom stravovaní sa dnes už hovorí často, najmä z hľadiska prevencie srdcovocievnych a iných chorôb. V tomto smere sa odporúča najmä obmedziť príliš tučné jedlá plné oleja a tukov, a tiež vyprážanie a smaženie. Ale čo robiť, keď to vyprážané jedlo tak milujeme?

Odpoveďou je teplovzdušná fritéza, ktorá patrí medzi najnovšie inovácie v oblasti zdravého stravovania. Preto aj my prinášame digitálnu teplovzdušnú fritézu Orava Airy-2, ktorá sa stane vaším nerozlučným spoločníkom v kuchyni. Teplovzdušná fritéza dokáže totiž niečo, čo sa kedysi zdalo nemožné. Namiesto litrov prepáleného oleja, nezdravých vyprážaných jedál a náročného čistenia dostanete inovatívnu fritézu, ktorá dokáže pripraviť jedlá celkom bez oleja, prípadne s minimom oleja. Postačí vám maximálne jedna lyžica pre chrumkavý efekt jedla. Horúci rotujúci vzduch jedlo rovnomerne opraží zo všetkých strán, zaistí dokonalé opečenie. To všetko samozrejme bez rizika vzniku karcinogénnych látok, pripálenia a zápachu spáleniny. Takisto neucítite v kuchyni žiaden zápach z prepečeného oleja, ako je to bežné pri klasickej fritéze. Výsledkom je zdravé, chutné a prirodzenou cestou prepečené jedlo.

 

Bonusom je jednoduché čistenie fritézy – už žiadne vylievanie litrov oleja a mastná domácnosť. Odnímateľné časti fritézy Airy 2, čiže varný kôš a panvicu, môžete jednoducho vložiť do umývačky, prípadne ich umyť klasickým prostriedkom ručne.

Tí z vás, ktorí dbajú na nízkokalorické jedlá kvôli postave, si môžu byť istí, že neprešvihnú kvôli použitiu nadmerného množstva oleja svoj kalorický príjem. A keďže fritéza dokáže pripravovať jedlo aj pri nízkych teplotách, použiť môžete aj zdravšie oleje s nižším bodom prepálenia, napríklad olivový či sezamový olej.

Airy 2 má navyše elegantný, minimalistický dizajn, môžete ju jednoducho ovládať pomocou dotykového LED displeja a využiť pritom funkciu automatického vypnutia. Vychutnajte si čistú, zdravú a šťavnatú verziu mäsa či hranolčekov v kombinácii s nenapodobiteľne chrumkavou chuťou, na akú ste zvyknutí.

Celú ponuku teplovzdušných fritéz Orava Airy nájdete v našom e-shope.