Nachádzate sa tu:Úvod>Servis>Servis

Zákaznícky servis

Záručný list a doklad o kúpe výrobku sú dokladmi práv spotrebiteľa v zmysle Občianskeho zákonníka. Ak sa na výrobku vyskytne v záručnej dobe porucha, je pre prijatie reklamácie potrebné predložiť výrobok v pôvodnom balení spolu s týmito dokladmi.

Na výrobok sa poskytuje záruka 24 mesiacov odo dňa prevzatia výrobku kupujúcim.

Záručná doba sa v prípade, že porucha znemožnila používanie výrobku, predlžuje o dobu, odkedy užívateľ uplatnil nárok na záručnú opravu do dňa určeného k prevzatiu výrobku zo servisu. Dokladom je kópia opravného listu.

Záručné opravy sa uznávajú len na výrobné chyby, nie na chyby spôsobené nesprávnym používaním, zlým zapojením a údržbou a nevzťahuje sa na veci podliehajúce opotrebeniu, najmä batérie.

Centrálne servisné stredisko je vybavené potrebným prístrojovým vybavením, bohatou zásobou náhradných dielov, kvalifikovanými a skúsenými pracovníkmi, čo vytvára predpoklad vykonania potrebnej opravy kvalitne a bez zbytočných zdržaní. V prípade uplynutia záručnej lehoty môžete výrobok zaslať na naše centrálne stredisko, kde Vám tím špecialistov výrobok preverí a vykoná pozáručnú opravu, aby ste ho k Vašej spokojnosti mohli čo najdlhšie používať.

Záleží nám na Vašej dôvere vo výrobky značky Orava!

KONTAKT

ORAVA distribution, a.s.
Bohrová 20, 851 01 Bratislava

Telefón: 043/53 060 01
Fax: 043/53 060 51
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.