Nachádzate sa tu:Úvod>SÚŤAŽ>SÚŤAŽ

vianočná súťaž o led televízor

 

Vyhrajte v našej valentínskej súťaži darček pre svoju lásku.

Sútaž trvá od 5. do 10. februára 2019. Zo všetkých účastníkov súťaže, ktorí splnia podmienky súťaže, vyžrebujeme dňa 11. februára 2019 jedného výhercu, ktorý si môže vybrať jeden z nižšie uvedených produktov značky Orava.

 

Súťaž je ukončená. Vyžrebovali sme výherkyňu, ktorou sa stala pani Iveta Dulovcová Garčárová.

Gratulujeme!

 

Hľadáte vhodný darček na Valentína? Pozrite si naše originálne valentínske tipy, ktoré určite potešia každého.

 

PODMIENKY NA ZARADENIE DO ZLOSOVANIA:

1. V komentári pod súťažným príspevkom na facebooku alebo instagrame označte, koho obdarujete darčekom na Valentína.

2. Danému súťažnému príspevku dajte lajk.

3. Zdieľajte súťažný príspevok.

 

Výherca si môže vybrať jeden z týchto produktov:

 

Prajeme Vám veľa šťastia!

 

Podmienky a Pravidlá súťaže


I. Usporiadateľ a organizátor súťaže

Orava Retail 1, a.s., Seberíniho 2, 821 03 Bratislava
IČO: 31635199
IČ DPH: SK 2020427299

Kontakt na organizátora:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
+421918880574

II. Termín a miesto konania súťaže

1. Súťaž prebieha v termíne od 5.2. do 10.2.2019 vrátane (ďalej iba „doba trvania súťaže“) na území Slovenskej republiky v prostredí siete Facebook a Instagram, žrebovanie prebehne 11.2.2019.

III. Súťažiaci

1. Súťažiacim sa môže stať iba osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky (ďalej len „súťažiaci“).

2. Zo súťaže sú vylúčené osoby v pracovnom alebo obdobnom vzťahu k usporiadateľovi, ako i ku všetkým s ním spolupracujúcim spoločnostiam a agentúram, resp. tiež osoby takým osobám blízke. Za osobu blízku sú považované osoby uvedené v § 116 Občianskeho zákonníka.

IV. Účasť v súťaži a určenie výhercu

1. Do súťaže sa súťažiaci zapojí tak, že do komentára súťažného príspevku na facebooku alebo instagrame napíše osobu, ktorej daruje darčej na Valentína, tomuto súťažnému príspevku dá lajk a zdieľa tento súťažný príspevok na sociálnej sieti facebook alebo instagram.

2. Každý súťažiaci môže pridať len jeden komentár. V prípade, že niektorí zo súťažiacich pridá viacero komentárov, do zlosovania sa dostane len jeho prvý komentár.

2. Po skončení súťaže vyžrebuje porota zložená zo zástupcov usporiadateľa víťaza, ktorý splnil zadanie.

3. Výherca bude vyhlásený v príspevku na facebookovej stránke ako aj na web stránke orava.eu a oboznámení o výhre správou do troch dní od skončenia súťaže.

4. Hrá sa o jednu cenu, ktorú si môže výherca vybrať z nasledovných produktov: prenosný bluetooth reproduktor Crater-6, športové slúchadlá S-400 BT, vlasový strihač VS-600, keramická žehlička na vlasy ZVK-206, kulma K-231, MP4 prehrávač MX-16 G.

5. Výhra bude výhercovi odoslaná najneskôr do 2 týždňov od ukončenia súťaže na adresu, ktorú výherca oznámi usporiadateľovi cez súkromnú správu.


V. Spracovanie osobných údajov a osobnostné práva

1. Súťažiaci dáva súhlas so zaradením svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo (ďalej len „údaje“) do databáze usporiadateľa súťaže, a to výhradne za účelom vyhodnotenia súťaže a odovzdania výhier.

2. Účastníci súťaže výslovne súhlasia s tým, že usporiadateľ súťaže je oprávnený použiť v súlade s § 12 zákona č. 40/1964 ZSb., v platnom znení, Občianskeho zákonníka, bezplatne nimi uvedené meno, priezvisko a mesto v médiách (vrátane internetu), propagačných a reklamných materiáloch usporiadateľa v súvislosti s touto súťažou a ním poskytovaných služieb.

VI. Záverečné ustanovenia

1. Účasťou v súťaži vyjadruje účastník súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať.

2. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo konečného posúdenia splnenia či nesplnenia podmienok stanovených pre získanie výhier v súťaži. Usporiadateľ týmto nepreberá voči účastníkom súťaže žiadne iné záväzky a títo nemajú nárok na akékoľvek iné plnenie zo strany usporiadateľa, než uvedené v týchto pravidlách.

V Nižnej dňa 5.2.2019

 
 
 

Crater-5 /outdoor bluetooth speaker/

KONTAKT

ORAVA distribution, a.s.
Bohrová 20, 851 01 Bratislava

Telefón: 043/53 060 01
Fax: 043/53 060 51
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.