Nachádzate sa tu:Úvod>SÚŤAŽ>SÚŤAŽ

súťaž o LED televízor Orava

 

Hrajte o LED televízor Orava!

Súťaž trvá od 29. apríla do 10. mája 2019. Zo všetkých účastníkov súťaže, ktorí si správne tipnú víťaza MS a splnia podmienky súťaže, vyžrebujeme po skončení MS v hokeji dňa 27. mája 2019 jedného výhercu LED televízora Orava.

 

Súťaž je ukončená. Majstrom sveta v hokeji sa stalo Fínsko, ktoré ako svoj tip uviedlo 42 našich fanúšikov. Zo správnych tipov sme vylosovali pani Majku Reibergerovú, ktorá sa stáva šťastnou výherkyňou LED televízora Orava..

Gratulujeme!

 

Chcete mať z pozerania hokeja skutočný zážitok? Sledujte ho na LED televízoroch Orava s krištáľovo čistým obrazom, dokonalými farbami a extrémnou ostrosťou. Do konca mája 2019 navyše získate ku každému LED televízoru s uhlopriečkou od 40" ZADARMO šesť skvelých slovenských pív URPINER!

 

PODMIENKY NA ZARADENIE DO ZLOSOVANIA:

1. V komentári pod súťažným príspevkom na facebooku alebo instagrame nám napíšte svoj tip na víťaza Majstrovstiev sveta v hokeji 2019 (zadať môžete len jeden tip).

2. Danému súťažnému príspevku dajte lajk.

3. Zdieľajte súťažný príspevok.

 

Výhry v súťaži:

  • 1 x LED tlevízor Orava

 

Prajeme Vám veľa šťastia!

 

Podmienky a Pravidlá súťaže


I. Usporiadateľ a organizátor súťaže

Orava Retail 1, a.s., Seberíniho 2, 821 03 Bratislava
IČO: 31635199
IČ DPH: SK 2020427299

Kontakt na organizátora:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
+421918880574

II. Termín a miesto konania súťaže

1. Súťaž prebieha v termíne od 29.4. do 10.5.2019 vrátane (ďalej iba „doba trvania súťaže“) na území Slovenskej republiky v prostredí siete Facebook a Instagram, žrebovanie prebehne 27.5.2019 - po skončení MS v hokeji 2019.

III. Súťažiaci

1. Súťažiacim sa môže stať iba osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky (ďalej len „súťažiaci“).

2. Zo súťaže sú vylúčené osoby v pracovnom alebo obdobnom vzťahu k usporiadateľovi, ako i ku všetkým s ním spolupracujúcim spoločnostiam a agentúram, resp. tiež osoby takým osobám blízke. Za osobu blízku sú považované osoby uvedené v § 116 Občianskeho zákonníka.

IV. Účasť v súťaži a určenie výhercu

1. Do súťaže sa súťažiaci zapojí tak, že do komentára súťažného príspevku na facebooku alebo instagrame napíše svoj tip na víťaza Majstrovstiev sveta v hokeji 2019, tomuto súťažnému príspevku dá lajk a zdieľa tento súťažný príspevok na sociálnej sieti facebook alebo instagram.

2. Každý súťažiaci môže pridať len jeden komentár. V prípade, že niektorí zo súťažiacich pridá viacero komentárov, do zlosovania sa dostane len jeho prvý komentár.

2. Po skončení súťaže vyžrebuje porota zložená zo zástupcov usporiadateľa víťaza, ktorý splnil zadanie a al správny tip na víťaza.

3. Výherca bude vyhlásený v príspevku na facebookovej stránke ako aj na web stránke orava.eu a oboznámený o výhre správou do troch dní od skončenia súťaže.

4. Hrá sa o 1 x LED televízor Orava.

5. Výhra bude výhercovi odoslaná najneskôr do 2 týždňov od ukončenia súťaže na adresu, ktorú výherca oznámi usporiadateľovi cez súkromnú správu.


V. Spracovanie osobných údajov a osobnostné práva

1. Súťažiaci dáva súhlas so zaradením svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo (ďalej len „údaje“) do databáze usporiadateľa súťaže, a to výhradne za účelom vyhodnotenia súťaže a odovzdania výhier.

2. Účastníci súťaže výslovne súhlasia s tým, že usporiadateľ súťaže je oprávnený použiť v súlade s § 12 zákona č. 40/1964 ZSb., v platnom znení, Občianskeho zákonníka, bezplatne nimi uvedené meno, priezvisko a mesto v médiách (vrátane internetu), propagačných a reklamných materiáloch usporiadateľa v súvislosti s touto súťažou a ním poskytovaných služieb.

VI. Záverečné ustanovenia

1. Účasťou v súťaži vyjadruje účastník súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať.

2. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo konečného posúdenia splnenia či nesplnenia podmienok stanovených pre získanie výhier v súťaži. Usporiadateľ týmto nepreberá voči účastníkom súťaže žiadne iné záväzky a títo nemajú nárok na akékoľvek iné plnenie zo strany usporiadateľa, než uvedené v týchto pravidlách.

V Nižnej dňa 29.4.2019

 
 
 

Crater-5 /outdoor bluetooth speaker/

KONTAKT

ORAVA distribution, a.s.
Bohrová 20, 851 01 Bratislava

Telefón: 043/53 060 01
Fax: 043/53 060 51
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.