Nachádzate sa tu:Úvod>SÚŤAŽ>SÚŤAŽ

súťaž o LED televízor Orava

 

Hrajte o LED televízor Orava!

Súťaž trvá od 29. apríla do 10. mája 2019. Zo všetkých účastníkov súťaže, ktorí si správne tipnú víťaza MS a splnia podmienky súťaže, vyžrebujeme po skončení MS v hokeji dňa 27. mája 2019 jedného výhercu LED televízora Orava.

 

Chcete mať z pozerania hokeja skutočný zážitok? Sledujte ich na LED televízoroch Orava s krištáľovo čistým obrazom, dokonalými farbami a extrémnou ostrosťou. Do konca majstrovstiev sveta navyše získate ku každeému LED televízoru s uhlopriečkou od 40" ZADARMO šesť skvelých slovenských pív URPINER!

 

PODMIENKY NA ZARADENIE DO ZLOSOVANIA:

1. V komentári pod súťažným príspevkom na facebooku alebo instagrame nám napíšte svoj tip na víťaza Majstrovstiev sveta v hokeji 2019 (zadať môžete len jeden tip).

2. Danému súťažnému príspevku dajte lajk.

3. Zdieľajte súťažný príspevok.

 

Výhry v súťaži:

  • 1 x LED tlevízor Orava

 

Prajeme Vám veľa šťastia!

 

Podmienky a Pravidlá súťaže


I. Usporiadateľ a organizátor súťaže

Orava Retail 1, a.s., Seberíniho 2, 821 03 Bratislava
IČO: 31635199
IČ DPH: SK 2020427299

Kontakt na organizátora:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
+421918880574

II. Termín a miesto konania súťaže

1. Súťaž prebieha v termíne od 29.4. do 10.5.2019 vrátane (ďalej iba „doba trvania súťaže“) na území Slovenskej republiky v prostredí siete Facebook a Instagram, žrebovanie prebehne 27.5.2019 - po skončení MS v hokeji 2019.

III. Súťažiaci

1. Súťažiacim sa môže stať iba osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky (ďalej len „súťažiaci“).

2. Zo súťaže sú vylúčené osoby v pracovnom alebo obdobnom vzťahu k usporiadateľovi, ako i ku všetkým s ním spolupracujúcim spoločnostiam a agentúram, resp. tiež osoby takým osobám blízke. Za osobu blízku sú považované osoby uvedené v § 116 Občianskeho zákonníka.

IV. Účasť v súťaži a určenie výhercu

1. Do súťaže sa súťažiaci zapojí tak, že do komentára súťažného príspevku na facebooku alebo instagrame napíše svoj tip na víťaza Majstrovstiev sveta v hokeji 2019, tomuto súťažnému príspevku dá lajk a zdieľa tento súťažný príspevok na sociálnej sieti facebook alebo instagram.

2. Každý súťažiaci môže pridať len jeden komentár. V prípade, že niektorí zo súťažiacich pridá viacero komentárov, do zlosovania sa dostane len jeho prvý komentár.

2. Po skončení súťaže vyžrebuje porota zložená zo zástupcov usporiadateľa víťaza, ktorý splnil zadanie a al správny tip na víťaza.

3. Výherca bude vyhlásený v príspevku na facebookovej stránke ako aj na web stránke orava.eu a oboznámený o výhre správou do troch dní od skončenia súťaže.

4. Hrá sa o 1 x LED televízor Orava.

5. Výhra bude výhercovi odoslaná najneskôr do 2 týždňov od ukončenia súťaže na adresu, ktorú výherca oznámi usporiadateľovi cez súkromnú správu.


V. Spracovanie osobných údajov a osobnostné práva

1. Súťažiaci dáva súhlas so zaradením svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo (ďalej len „údaje“) do databáze usporiadateľa súťaže, a to výhradne za účelom vyhodnotenia súťaže a odovzdania výhier.

2. Účastníci súťaže výslovne súhlasia s tým, že usporiadateľ súťaže je oprávnený použiť v súlade s § 12 zákona č. 40/1964 ZSb., v platnom znení, Občianskeho zákonníka, bezplatne nimi uvedené meno, priezvisko a mesto v médiách (vrátane internetu), propagačných a reklamných materiáloch usporiadateľa v súvislosti s touto súťažou a ním poskytovaných služieb.

VI. Záverečné ustanovenia

1. Účasťou v súťaži vyjadruje účastník súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať.

2. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo konečného posúdenia splnenia či nesplnenia podmienok stanovených pre získanie výhier v súťaži. Usporiadateľ týmto nepreberá voči účastníkom súťaže žiadne iné záväzky a títo nemajú nárok na akékoľvek iné plnenie zo strany usporiadateľa, než uvedené v týchto pravidlách.

V Nižnej dňa 29.4.2019

 
 
 

Crater-5 /outdoor bluetooth speaker/

KONTAKT

ORAVA distribution, a.s.
Bohrová 20, 851 01 Bratislava

Telefón: 043/53 060 01
Fax: 043/53 060 51
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.