Black Friday 2018

Black Friday

 

Orava OS-150

Orava OS-150A

Nízkootáčkový šnekový odšťavovač. Jedinečný a precízny...

Prieskumy dokazujú, že šťava odšťavená odšťavovačmi fungujúcimi na báze lisu, ktorá sa získava len mechanickým tlakom, obsahuje až desaťkrát viac biologicky aktívnych látok než tá, ktorú ste získali odšťavovaním z klasických vysokootáčkových odstredivých odšťavovačov. Práve lis na ovocie či zeleninu, tzv. „šnekový" odšťavovač, Orava OS-150 A predstavuje revolučný spôsob domáceho odšťavovania: ovocie aj zeleninu lisuje ako mlynček na mäso a tak z nej získava oveľa väčšie množstvo šťavy, ktorá je v porovnaní s klasickými odšťavovačmi menej znehodnotená.

kúpiť v eshope

 

Orava RM-1550

Orava RM-1550

Vysokootáčkový kuchynský mixér s 1500 W motorom

Kuchynský stolový vysokootáčkový mixér, ktorý aj tie najťažšie úlohy z mixovania zvládne na výbornú. Je určený na mixovanie tekutých, mäkkých a polotvrdých potravín (dužinaté ovocie a zelenina) a na mixovanie mrazených potravín a drvenie ľadu alebo na sekanie orechov, korenia a podobne. S vysokovýkonným motorom s príkonom 1 500 roztočí počet otáčok až na 30 000 za minútu, takže rozmixujete aj tvrdé potraviny ako obilie, kocky ľadu a podobne.

kúpiť v eshope

 

Orava CO-265

Orava CO-265

Akumulátorový čistič okien s odsávaním nečistôt a špinavej vody

Inovatívne čistenie okien s ORAVA CO-265 znamená revolúciu v umývaní okien. Originálny čistič okien uľahčuje čistenie a šetrí čas a námahu. Vďaka elektrickému odsávaniu je kvapkanie vody už navždy minulosťou. Dokonalá kombinácia stierky a odsávacej funkcie čističa okien sa stará o maximálne efektívne čistenie a žiarivo čisté okná – bez šmúh a zvyškov. Šikovný a ergonomický čistič okien okrem toho umožňuje obzvlášť hygienické čistenie, pretože nedochádza ku kontaktu so špinavou vodou. Je vhodný na všetky rovné povrchy (okná, zrkadlá, obklady, sklenené stoly, sprchové steny a podobne.) Vďaka jeho nízkej hmotnosti a malým rozmerom zvládne umývanie s ním každý.

kúpiť v eshope

 

Orava RSU-04

Orava RSU-04

Rádio s digitálnym zobrazením frekvencie

Jeho zaujímavou črtou je možnosť nahrávania zvuku na USB/SD zariadenia cez vstavaný mikrofón, alebo nahrávanie z rádia. Nahráva sa vo formáte MP3. Nechýba USB vstup a SD/MMC slot, konektor pre pripojenie stereo slúchadiel a AUX In konektor pre pripojenie externého zariadenia.

kúpiť v eshope

KONTAKT

ORAVA distribution, a.s.
Bohrová 20, 851 01 Bratislava

Telefón: 043/53 060 01
Fax: 043/53 060 51
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.